top of page

Gizlilik Politikası

Ne tür bilgi topluyoruz ?

Web sitemize girdiğiniz veya başka bir şekilde bize sağladığınız tüm bilgileri alır, toplar ve saklarız. Ek olarak, bilgisayarınızı İnternete bağlamak için kullanılan İnternet protokolü (IP) adresini de toplarız; giriş yapmak; e-posta adresi; şifre; bilgisayar ve bağlantı bilgileri ve satın alma geçmişi. Sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara yapılan ziyaretlerin uzunluğu, sayfa etkileşim bilgileri ve sayfadan uzaklaşmak için kullanılan yöntemler dahil olmak üzere oturum bilgilerini ölçmek ve toplamak için yazılım araçlarını kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (isim, e-posta, şifre, iletişim dahil) topluyoruz; ödeme ayrıntıları (kredi kartı bilgileri dahil), yorumlar, geri bildirimler, ürün incelemeleri, tavsiyeler ve kişisel profil.

Bilgileri nasıl topluyoruz ?

Web sitemizde bir işlem gerçekleştirdiğinizde, işlemin bir parçası olarak adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz. Kişisel bilgileriniz sadece yukarıda belirtilen özel sebepler için kullanılacaktır.

Ne tür kişisel bilgileri topluyoruz ?

 1. Hizmetleri sağlamak ve işletmek için;

 2. Kullanıcılarımıza sürekli müşteri yardımı ve teknik destek sağlamak için;

 3. Ziyaretçilerimiz ve Kullanıcılarımızla genel veya kişiselleştirilmiş hizmetle ilgili bildirimler ve tanıtım mesajları ile iletişim kurabilmek için;

 4. Bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek için kullanabileceği toplu istatistiksel veriler ve diğer toplu ve/veya kişisel Olmayan Çıkarımsal Bilgiler oluşturmak için; 

 5. Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak.

Site ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini nasıl saklıyor, kullanıyor ve paylaşıyoruz ?

Sitemiz Wix.com platformunda barındırılmaktadır. Wix.com bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi platformu sağlar. Verileriniz Wix.com'un veri depolaması, veritabanları ve genel Wix.com uygulamaları aracılığıyla saklanabilir. Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli sunucularda saklarlar.  

 

Wix.com tarafından sunulan ve sitemizin kullandığı tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak girişimi olan PCI Security Standards Council tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur. PCI-DSS gereklilikleri, kredi kartı bilgilerinin mağazamız ve hizmet sağlayıcıları tarafından güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Site ziyaretçileriyle nasıl iletişim kuruyoruz ?

Sitemizle ilgili düşüncelerinizi ortaya koymak, eksiklerimi bize söylemek, sitedeki hataların giderilmesini sağlamak ve daha çok şeyi bize söylemeniz için iletişim sayfamızdan e-posta aracılığıyla bize mesaj gönderebilirsiniz.

Site ziyaretçileri onaylarını nasıl geri alabilir ?

Önemli : Çerezleri kaldırırsanız, web sitelerindeki oturumunuz kapatılır ve kayıtlı tercihleriniz silinebilir.

 1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın  .

 2. Sağ üstte Diğer  Ayarlar'ı tıklayın .

 3. Gizlilik ve güvenlik - Çerezler ve diğer site verileri 'ni tıklayın .

 4. Tüm site verilerini ve izinlerini gör - Tüm verileri temizle 'yi tıklayın .

 5. Sağ üstte sitemizi yâni ''Tankların Tarihi'' ni arayın.

 6. Sitenizin sağındaki kaldır'ı tıklayın .

 7. Onaylamak için Temizle'yi tıklayın .

Gizlilik politikası güncellemeleri

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde yayınlandıkları andan itibaren geçerlilik kazanır. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullar altında kullandığımızı bilmeniz için gizlilik politikamızın güncellendiğini buradan size bildireceğiz.

Sorular ve iletişim bilgileriniz

Hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, bunları düzeltmek, değiştirmek veya silmek isterseniz, kendi e-posta adresinizi kullanarak iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

bottom of page